diagnostyka Archive

 • Cyfrowy rentgen

  Cyfrowy rentgen

  INFORMUJEMY, ŻE LECZNICA WETERYNARYJNA SPÓŁKA CYWILNA Z SIEDZIBĄ W CIESZYNIE W MAJU 2010 ROKU ZAKOŃCZYŁA REALIZACJĘ PROJEKTU INWESTYCYJNEGO DOFINANSOWANEGO ZE ŚRODKÓW W RAMACH RPO WSL 2007-2013 DZIAŁANIE 1.2.1. Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby PODNIESIENIE JAKOŚCI USŁUG WETERYNARYJNYCH POPRZEZ ZAKUP WYSOKOSPECJALISTYCZNEGO SPRZĘTU DO RADIOGRAFII CYFROWEJ WRAZ Z OPROGRAMOWANIEM DIAGNOSTYCZNYM współfinansowany przez Unię Europejską [...]

  Read More

 • Badania laboratoryjne

  Badania laboratoryjne

  Oferujemy pełny zakres badań laboratoryjnych. Większość wyników na poczekaniu. W przypadku badań specjalistycznych współpracujemy z Europejskim Laboratorium Weterynaryjnym (IDEXX)

  Read More

 • Terapia magnetyczna

  Terapia magnetyczna

  Terapię magnetyczną stosujemy w medycynie do fizykoterapii. Pole magnetyczne przyspiesza gojenie się tkanki kostnej i jest szczególnie przydatne w tzw. złamaniach rzekomych, oraz wtedy gdy kość zbyt długo się zrasta. Pole magnetyczne bardzo korzystnie wpływa na gojenie się różnego rodzaju ran.

  Read More

 • USG

  USG

  Posiadamy na swoim wyposażeniu aparat ultrasonograficzny (USG). Jak powszechnie wiadomo za pomocą tak nowoczesnego sprzętu możemy precyzyjnie diagnozować różnego rodzaju dolegliwości zwierząt, by podjąć odpowiednie kroki w leczeniu.

  Read More